Skład Rady Pedagogicznej

SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ

 W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

DYREKTOR

Dorota Grabiec

V-ce dyrektor ds. dydaktycznych

Mirosław Patoleta

V-ce dyrektor ds. sportu

Magdalena Schab

Lista nauczycieli

Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
Ida Kasak – Bukowska

Iwona Gosik-Kapelińska

Katarzyna Mąkosa

Monika Lesisz

Hanna Szybisty

Dorota Zduńczyk

Język polski
Justyna Banasiak

Marcelina Bochyńska- Graczyk

Izabela Brzezińska

Grażyna Figiel

Katarzyna Kacprzyk

Magdalena Kozłowska

Magdalena Mazurek

Edyta Parvi

Robert Sobczyk

Karolina Szar

Maciej Żmuda

Język angielski
Monika Różycka-Obołończyk

Marta Rzeczkowska

Język niemiecki
Yergenis Lewandowska Język hiszpański
Stanisław Grabowski

Milena Kalinowska

Krzysztof Wikiera

Historia/ historia i społeczeństwo
Stanisław Grabowski

Milena Kalinowska

Krzysztof Wikiera

WOS
Krzysztof Jambor

Kamila Rytel

Elżbieta Somerfeld

Geografia
Natalia Król

Agnieszka Kurzyna

Beata Wioncek

Biologia
Mariusz Michalak Fizyka
Beata Ziarkowska Chemia
Ewa Gałęza

Mirosław Patoleta

Elżbieta Twarowska

Iwona Witkowska

Matematyka
Ewa Żochowska Informatyka/ Informatyka w zastosowaniu
Lucyna Opęchowska-Kon Technika
Lucyna Opęchowska-Kon Zajęcia artystyczne
Marek Skórski Edukacja dla bezpieczeństwa
Stanisław Grabowski Podstawy Przedsiębiorczości
Ks. Piotr Marchalewski

Zdzisława Specht- Abramiuk

Religia
Krzysztof Bakaj

Jacek Biernat

Łukasz Drynkowski

Cezary Figurski

Krzysztof Gawlikowski

Adam Gębski

Dorota Grabiec

Przemysław Harasimiuk

Marcin Jackowicz

Stanisław Łakomiec

Małgorzata Krukowska

Paweł Kapuściński

Krzysztof Kęcki

Robert Kędziora

Maciej Kublik

Andrzej Malina

Łukasz Mieczkowski

Robert Mrówczyński

Józef Niemiec

Joanna Obrusiewicz

Piotr Obrusiewicz

Tomasz Pyciarz

Wojciech Pyzel

Karol Radke

Agnieszka Ronge-Sędrowska

Paweł Rydz

Marek Rzepka

Magdalena Schab

Wojciech Szczucki

Artur Topolewski

Zofia Walczyńska

Roman Wolski

Paweł Wołkow

Krzysztof Wójcik

Grzegorz Wrona

Karol Wróblewski

Małgorzata Zdzieszyńska

Hanna Zielińska

Wychowanie fizyczne/ Trener
Stanisław Grabowski Ekonomia w praktyce
Magdalena Ambroziak Psycholog
Beata Wioncek Pedagog
Anna Zawadzka Biblioteka
Robert Kędziora Kierownik Internatu

Magdalena Borkowska

Magdalena Kaptur

Marcin Krzysztoszek

Aneta Maciątek

Renata Łaba

Marzena Przybysz

Agnieszka Ronge-Sędrowska 

Jan Szymczak

Magdalena Włodarczyk

Paweł Wojciechowski

Katarzyna Zielińska

Anna Zwolińska

Internat

 

Related Posts